Apie mus

UAB „Joniškio grūdai“ – viena stambiausių kombinuotųjų pašarų gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė dirba nuo 1957 metų. Čia sukaupta kelių dešimtmečių žemės ūkio produktų gamybos patirtis, nuolat atnaujinami technologiniai ir valdymo procesai leido įmonei prisitaikyti prie rinkos ekonomikos sąlygų ir sėkmingai konkuruoti gaminant kokybiškus pašarus, jų papildus ir premiksus šiuolaikiniams gyvulininkystės, paukštininkystės ir žuvininkystės ūkiams.

MISIJA

Užimti rinkos lyderio poziciją, išsiskiriant aukšta gaminių ir paslaugų kokybe.

VIZIJA

Atvirai dalintis žiniomis, gamybos patirtimi ir atsakingais sprendimais, siekiant abipusiai naudingos ilgametės partnerystės su klientais ir darbuotojais.

UAB „Joniškio grūdai“ veiklos kryptys:

  • Kombinuotųjų pašarų, papildų ir premiksų gamyba ir pardavimas
  • Ėdalų naminiams gyvūnams gamyba ir pardavimas
  • Mobilioji pašarų gamyba
  • Grūdų pirkimas
Apie mus

Pastarąjį dešimtmetį įmonė daug investavo į gamybos tobulinimą ir modernizavimą. UAB ,,Joniškio grūdai“ buvo įdiegta rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų kontrolės sistema (RVASVT), Maisto saugos politikos tikslais, įmonė įsigijo modernią laboratorijos įrangą. Laboratorijose yra kruopščiai tikrinami grūdinės ir kitos pašarų gamybos žaliavos, taip pat kontroliuojama pagamintos produkcijos kokybė.

 

UAB „Joniškio grūdai“ vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 22000:2018 standartą. 2020 m. įmonei suteiktas HALAL sertifikatas, 2021 m. sertifikuota „Maisto saugos sertifikavimo fondo“ sertifikatu FSSC 22000.

 

Įmonės metiniai gamybiniai pajėgumai yra 120 000 tonų kombinuotųjų pašarų produktų.

 

UAB „Joniškio grūdai“ priklauso LITAGROS įmonių grupei. www.litagragroup.lt