UAB „Šilų ūkis“ apdovanotas Panevėžio rajono savivaldybės prizu

Geriausia padėka už atliekamus darbus yra laimingas klientas, taip pat labai smagu, kuomet įmonės pasiekimus pastebi visas regionas kuriame dirbama. Šį kartą padėkos ir apdovanojimas pasiekė mūsų dukterinę įmonę UAB „Šilų ūkis“, kuriai už nuoseklų darbą, partnerystę, įkurtas darbo vietas ir kuriama pridėtinę vertę buvo skirta nominacija  „Už sėkmingą verslo startą Panevėžio rajone“!

UAB „Šilų ūkis“ – tai naujausias, vienas moderniausių paukštininkystės ūkių Lietuvoje, įkurtas 2018 metais. Idėja įkurti paukštyną Panevėžio rajone atsirado neatsitiktinai, tai labai patraukli, logistikos požiūriu, vieta. UAB „Šilų ūkis“ įsikūrė Raguvos seniūnijoje, Užubalių kaime, netoli Šilų. Čia iškilo administracinis pastatas su buitinėmis patalpomis ir visais veiklai būtinais įrenginiais bei 10 tvartų, kuriuose auginami paukščiai. Visuose tvartuose įrengtos pačios moderniausios, standartus atitinkančios girdymo, šėrimo, vėdinimo sistemos. Kasmet paukštyne yra išauginama daugiau nei 2,2 mln. mėsinių viščiukų – broilerių!

Bendrovė Panevėžio rajone įkūrė 15 naujų darbo vietų. Kiekvienam darbuotojui yra sukurtos puikios darbo sąlygos, pasirūpinta persirengimo, prausimosi, maitinimo ir poilsio patalpomis. Papildoma vertė kuriama visam rajonui – iš vietinių ūkininkų superkami grūdai, įsigyjamos įvairios paslaugos, taip prisidedant prie bendros rajono ekonominė būklės gerinimo.

Džiaugiamės UAB „Šilų ūkis“ pasiekimais ir tokiu įvertinimu!