MŪSŲ KLIENTAI IŠ ARTI: Meilė žirgams – Simas Pužauskas

Tęsiame savo rubriką ir šį kartą pristatome raitelį Simą Pužauską – vaikiną, degančiomis akimis, pasakojantį apie savo aistrą žirgams.

 

Simas pasakoja, kad meile žirgams jį užkrėtė tėtis, kuris ir buvo jo treneris. Joja Simas nuo šešerių metų, o varžybose startuoja jau šešiolika metų, yra daugelio tarptautinių varžybų prizininkas ir nugalėtojas. Pužauskų šeimoje joja visi – ir mama, ir sesė Greta, kuriai neblogai sekasi varžybose, laimi prizines vietas, tačiau ištikimiausi šio sporto gerbėjai žinoma yra Simas su tėčiu, kurie yra šio reikalo profesionalai.

 

Simas turi ir savo numylėtinę – kumelę vardu Ceilona:
– Ji yra gimusi pas mus, mačiau kaip ji auga, tobulėja, dėl to joti su tokiu žirgu, kuris išaugintas pas mus pačius yra smagiausia, – sako Simas. Šeimos žirgyne, yra auginami ir treniruojami žirgai, kurie parduodami visoje Europoje.

Pasakodamas apie žirgų paruošimą varžyboms, net nepaklaustas pradeda girti pašarus, kuriuos šiuo metu naudoja:
– Esu be galo patenkintas „Joniškio grūdų“ produkcija, šeriant žirgus „Kombi“ pašarais, jie labai gerai jaučiasi, yra energingi, žvalūs net ir kelių dienų varžybose. Žirgų kailis blizga, tai reiškia, kad žirgo racione yra užtektinai vitaminų ir reikalingų maisto medžiagų. Rekomenduoju šiuos pašarus ir kitiems raiteliams, nes tai kelias link gero ir laimingo žirgo, – sako Simas.

Paklaustas apie papildomas veiklas, Simas pasakoja, kad prieš metus laiko dirbo Šiauliuose jojimo treneriu, ten treniravo vaikus ir suaugusiuosius, važiuodavo su vaikais į varžybas, kur jie laimėdavo aukščiausias prizines vietas, tačiau buvo priverstas atsisakyti šio darbo, nes visą laiką atima darbai nuosavame ūkyje.
Na, o laisvalaikio praktiškai ir nebelieka, Simas sako, jog hobiui rasti laiko yra be galo sunku, gal tik žiemą pavyksta. Tuomet, jis raitelio kostiumą su malonumu iškeičia į krepšinio aprangą.

 

Be galo džiaugiamės tokiais entuziastingais žmonėmis ir linkime Simui kuo geresnių rezultatų ir daug pergalių!