MŪSŲ DARBUOTOJAI – MŪSŲ TURTAS! Pristatome Gintautą Ulvydą

UAB „Joniškio grūdai“ gamybos ir technikos direktorius Gintautas Ulvydas

Didžiuojamės pristatydami mūsų įmonės gamybos ir technikos direktorių Gintautą Ulvydą, kuris buvo apdovanotas Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigta nominacija „Profesijos riteris“. Ši nominacija skiriama pagerbti žmones, pasižymėjusius savo profesinėje veikloje gerais rezultatais, turinčius savyje pasišventimą ir ištikimybę profesijai, sugebančius telkti bendram tikslui žmones.

Gintautas įmonėje dirba jau dešimtus metus – nuo 2011 metų ir vadovauja kombinuotųjų pašarų bei jaukų-ėdalų gamybos cechams, techninei tarnybai, sandėlių ir logistikos padaliniams. Šiuose padaliniuose dirba didelis darbuotojų būrys – net 70 žmonių.

Gintautas įmonėje įnešė svarų indėlį formuojant ir įgyvendinant pašarų, jų priedų, jaukų ir ėdalų gamybos ir gamybinės įrangos techninės priežiūros politiką, nukreiptą įmonės veiklos tobulinimui, siekiant aukštesnio darbo efektyvumo bei aukščiausios produkcijos kokybės. Jis sėkmingai įgyvendino ne vieną gamybos modernizavimo, rekonstravimo, perkėlimo projektą, pilnai vadovavo naujų gamybinių linijų paleidimo procesams, svariai prisidėjo prie įmonės gamybos standartizavimo. Svarbu paminėti, kad Gintautas vadovavo ir naujojo UAB „Šilų ūkis“ paukštyno statybos darbams ir įvedimui į eksploataciją.

Gintautas visada pozityviai priima naujus iššūkius ir atiduoda jų įgyvendinimui visą save, niekada neatsisako ištiesti pagalbos ranką kolegoms. Visi kolegos labai šiltai atsiliepia apie jį – tai labai demokratiškas, tolerantiškas ir teisingas žmogus, visuomet atrasiantis teisingą patarimą, mėgstantis pašmaikštauti ir taip pakelti visiems ūpą.

Kaip kolegos mėgsta pajuokauti – Gintauto laisvalaikio pomėgis – darbas, bet atradęs laiko, Gintautas mėgsta žvejoti, dabar jau ir kartu su sūnumi Ugniumi. Taip pat mėgsta dirbti sode, viską daryti savomis rankomis. Tiesą sakant visą laisvalaikį Gintautas stengiasi praleisti su šeima – žmona Aelita ir sūnumi Ugniumi. Gintautas labai daug dėmesio skiria sūnaus lavinimui ir įvairiems užsiėmimas kartu – moko dirbti su įvairiais įrankiais, piešti…

Štai, kad ir užpernai – visa šeima dalyvavo Šiauliuose, „Saulės“ koncertų salėje vykusiame Kalėdiniame koncerte, kuriame pasirodė 30 dainuojančių šeimų. Kaip rašė Joniškio dienraštis „Sidabrė“ – „Ulvydai iš Joniškio buvo išskirtiniai ir originalūs – dainą „Vyšnių sodai“ atliko gyvai. Publiką Ulvydai sužavėjo savo energetika, drąsa ir artistiškumu.“ Ugniaus muzikos mokytoja, Aldona Tamošiūnienė, su kuria dar vaikystėje kartu dainavo ir Gintautas mokyklos šventėse, sako: – Žinote tą TV projektą „Du balsai – viena širdis“? Tai joniškiečių šeima man asocijuojasi su trimis balsais ir viena širdimi.

Labai didžiuojamės turėdami tokį kolektyvo narį, kuris sugeba aplink save sutelkti žmones. Linkime Gintautui ir toliau neblėstančios energijos ir užsidegimo tiek darbe, tiek ir šeimoje!