Apsilankymas beglobių gyvūnų prieglaudoje BINADA

Labai smagu, kuomet naujai užsimezgusios draugystės leidžia daryti gerus darbus ir suteikia pagalbą tiems, kuriems labiausiai reikia. Taip įvyko ir su Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centru. Su šia organizacija susipažinome Žagarės Vyšnių festivalyje ir nusprendėme draugauti bei daryti gerus darbus drauge.

Šios gražios iniciatyvos vedami rugpjūčio 20 dieną apsilankėme beglobių gyvūnų organizacijoje BINADA, kuri įsikūrusi Šiauliuose ir atvežėme skanaus ėdaliuko katėms ir šunims bei natūralaus, organinio biokraiko katėms.  

Šioje prieglaudoje susipažinome su jos šeimininke Adele, kuri mus įkvėpė savo gerumu ir besąlygiška meile augintiniams. Ši moteris, savo lėšomis, be valstybės pagalbos išlaiko ir prižiūri šios prieglaudos augintinius. Vienintelė pagalba, kurią gauna, tai gerų žmonių noras padėti savo laiku, ėdaliuku, kraiku, vaistais ar pinigėliais. 

Būdami prieglaudoje, beglobius šuniukus ir kačiukus apdovanojome ne tik dovanomis, bet ir savo dėmesiu, apkabinimais ir meile.

Kviečiame ir jus, nelikti abejingais ir turint galimybe, siūlome aplankyti tokias organizacijas, paremti jas taip reikalingomis priemonėmis, o gal net ir pasiimti naują šeimos narį, kuris jus mylės amžinai!