APIE ĮMONĘ
Naujienos
Kokybiškas lesalas – sveikoms vištoms ir skaniems kiaušiniams2019-10-16 Daugelis girdėjome posakį, kad laimingos vištos deda „laimingus" kiaušinius, tačiau yra ne visai taip. Kokybiškus ir skanius kiaušinius deda sočios - kokybišku lesalu lesinamos - vištos.

Tiek išorinius kiaušinio kokybės požymius, tokius kaip lukšto tvirtumas, pigmentas, tiek vidinius - pavyzdžiui kiaušinio trynio ryškumas - lemia vištų lesalo kokybė.

Ne mažiau svarbi lesalo kokybė ir pačių vištų sveikatai. Gaudamos tinkamus, vitaminais ir mineralais praturtintus, lesalus vištos būna sveikesnės ir gerokai produktyvesnės.

Taigi, norėdami sveikų vištų ir kokybiškų kiaušinių, pirmiausiai turime pasirūpinti kokybišku lesalu. UAB „Joniškio grūdų" lesalas KOMBI, skirtas vištoms dedeklėms užtikrina, kad jūsų auginamos vištos gautų visų joms reikalingų maisto medžiagų ir lesinamos viso dėjimo periodu padėtų 315-320 kiaušinių per metus.

KOMBI lesalas praturtintas aminorūgštimis, vitaminais ir mineralais. Reikia atkreipti dėmesį, jog kai kurių aminorūgščių vištų dedeklių organizmas sintetinti negali, todėl privalo jų gauti su lesalu. KOMBI lesalo sudėtyje esančios aminorūgštys užtikrina aukščiausią kiaušinių kokybę.

Vitaminai ir aminorūgštys būtini paukščių augimui, reprodukcinei ir imuninei sistemai. Pavyzdžiui lesalo KOMBI sudėtyje esantis cholinas reikalingas sumažėjus kiaušinių dydžiui, tuo tarpu vitaminas E kartu su selenu dalyvauja palaikant imuninės sistemos veiklą ir ženkliai prisideda prie vištos dėslumo didinimo.
Taip pat kiaušinių dėjimo laikotarpiu ypač padidėja kalcio ir magnio poreikis, kurių kiekis KOMBI lesaluose puikiai subalansuotas.

Paskubėkite įsigyti kokybiško vištoms dedeklėms skirto lesalo KOMBI "Agrochemos" ir "Argomax" parduotuvėse, kuriose spalio 16 - lapkričio 16 dienomis šiems lesalams taikoma 15 procentų nuolaida.

Parduotuvių sąrašas čia: Agrochema-parduotuviu-tinklas

© 2020 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
0