PRODUKTAI
KOMBI PLUS ANTISTRESS-LICK laižalas melžiamoms karvėms
Paskirtis: Mineralinis vitamininis laižalas melžiamoms karvėms su natūraliu betainu.
Pakuotė: 23 kg kibiras / 70 kg vonia
Detali informacija

KOMBI PLUS antistress - LICK laižalas praturtintas subalansuotu pašarinių priedų kompleksu, kurių paskirtis - susidoroti su streso sukeliamais padariniais

Dažniausiai pasitaikantis ir didžiausią ekonominę žalą sukeliantis stresas yra dėl padidėjusios aplinkos temperatūros ir drėgmės, kuris vadinamas karščio stresu.
Streso eiga: iš pradžių ima kilti kūno temperatūra (iki 40 ºC), dėl to gyvūno organizmas stengiasi atiduoti perteklinę šilumą dažniau kvėpuojant, lekuojant, atsiranda seilėtekis. Ilgainiui sumažėja atrajojimas, pašaro suvartojimas, suprastėja bendra organizmo būklė. Galiausiai sumažėja pieno kiekis, keičiasi jo sudėtis (mažėja baltymų ir riebalų %), pakinta hormonų koncentracija kraujyje (pvz.:padidėja prolaktino kiekis) bei kinta gyvūno elgsena.
Jie nuolat išskiriami iš organizmo (ypač vasarą), todėl racioną būtina papildyti įvairias priedais. Vienas iš patogiausių - laižomoji druska, taip gyvūnas gauna individualų mineralų kiekį, kurį sunku kontroliuoti šeriant karves vienodu pašaru. Tai priklauso nuo gyvūno svorio, pieno primilžio, sveikatos būklės, aplinkos sąlygų ir pan., juk kiekvienai karvei mineralų norma skiriasi. Ganiavos periodu būtina atstatyti dėl karščio ar kito pobūdžio patiriamo streso prarastą mineralų kiekį.

 

Kodėl verta rinktis KOMBI PLUS antistress-LICK?

Laižalo sudėtyje yra:
  • natūralaus betaino, kuris atstato žarnyno pusiausvyrą streso metu, pagerina SM įsisavinimą ir produkciją;
  • gyvų mielių - probiotikų (Saccharomyces cerevisiae), gerinančių didžiojo prieskrandžio veiklą;
  • virškinimo fermentų - proteazės (Aspergillus oryzae);
  • niacino, kuris gerina kepenų veiklą;
  • hidroksinės formos mikroelementų (Zn, Mn, Cu), kurių įsisavinamumas siekia 98 %;
  • subalansuotas kalcio ir fosforo santykis (Ca:P 2,2:1).

Sudėtis:

natrio chloridas, monokalcio fosfatas, kalcio karbonatas, melasa, vitaminų ir mineralų kompleksas, probiotikai, aliejus, fitobiotikai.

 

© 2020 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
0