APIE ĮMONĘ
Naujienos
Apsilankymas Vidos Ercupienės šeimynoje2020-01-08

Kaip pradėti naujuosius metus, kad jie būtų geri ir sėkmingi? O gi nuo gerų darbų!

Mes jau daugelį metų rūpinamės Lietuvos gyvūnų globos namų augintiniais, teikdami jiems paramą, organizuodami įvairius socialinius projektus, o nuo praeitų metų, draugaujame su vienintele Joniškio rajono šeimyna.
Šių metų, sausio 7 d. , aplankėme Milvydžių kaime, Joniškio rajone esančią, didžiulę Vidos Ercupienės šeimyną, kuri šiuo metu globoja 7 vaikus. Nuvykome su dovanomis ir vaišėmis vaikams bei jų augintiniams. Atvykę, buvome labai šiltai priimti šeimynos mamos Vidos bei ten gyvenančių merginų, mažosios Saulės, Linos, Dovilės ir Vygantės. Mūsų apsilankymo metu, šeimynos vaikinai buvo mokymosi įstaigose Šiauliuose bei Žagarėje. Šeimynos merginos aprodė savo augintinius, du gražuolius sargus kiemo voljeruose ir mažylius jorkšyro terjerus bei pakvietė išgerti arbatos.
Namuose, prie vaišių stalo, pabendravome ir sužinojome, kad Vida jau yra užauginusių 20 vaikų, įskaitant ir dabar augančius septynis vaikus, iš kurių suaugę vaikai dirba ir gyvena ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Paklausta, ar dažnai mato savo vyresniuosius vaikus, kurie jau turi savo šeimas ir yra suaugę, atsakė, kad per šventes jų susirenka gausus būrys. Štai šiais metais teko net ne vieną, o du Kalėdų stalus namuose pastatyti. Bendraujant su šeimynos merginomis, išgirdome, kad jos visos yra futbolininkės ir joms nėra geresnio laiko praleidimo nei šis sportas. Paklaustos, apie ateities planus, merginos jau turėjo užtikrintą atsakymą, Vygantė nori būti masažuotoja arba barmenė, Lina - virėja, Dovilė - kepėja, o mažoji Saulė dar nežino, tačiau Vida tikisi, kad Saulė bus advokatė, nes yra labiausiai bendraujanti iš visų merginų. Būdami didžiuliais augintinių mylėtojais, uždavėme ir vieną suktą klausimą, kurį iš auginamų šunų, merginos myli labiausiai, mūsų džiaugsmui, visos kaip viena atsakė - visus myli vienodai ir kitaip net būti negali!
Besibaigiant mūsų susitikimui, išsikalbėjome, kad šioje šeimynoje, vaikai yra raginami bendrauti tarpusavyje ir mažiau laiko leisti prie kompiuterio ar telefonų ekranų, taip pat dalintis darbus, padėti vienas kitam bei rūpintis šuniukais. Gera žinoti, kad augantys vaikai yra mokomi būti atsakingais ir gerais žmonėmis, kurie vieną dieną išties pakeis pasaulį!

Na, o dabar metas padėkoms, dar kartelį dėkojame savo, UAB „Joniškio grūdų" , kolektyvui, kuris Pyragų dienos proga surinko paramą šiai šeimynai, dėkojame Vidai Ercupienei už tai, kad padedate vaikams užaugti dorais žmonėmis!

 

 

© 2020 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
0