APIE ĮMONĘ
Naujienos
MŪSŲ KLIENTAI IŠ ARTI! MEILĖ ŽIRGAMS2018-04-12

 

Visada labai smagu aplankyti savo klientus, betarpiškai ir nuoširdžiai pabendrauti, išgirsti kuo jie gyvena.

Vedini šia gražia intencija aplankėme savo ilgametį ir ištikimą klientą Egidijų Gudonį, kuris mielai aprodė savo žirgyną ir papasakojo apie savo aistrą žirgams.

Egidijus - daugkartinis Sartų lenktynių dalyvis ir nugalėtojas. Šiemet kaip ir pernai, jis su savo žirgu Gardens Fairytale laimėjo pagrindinį varžybų prizą, o Sartų lenktynėse dalyvauja jau 15 metų. 

Kaip pasakojo Egidijus, jo meilė žirgams įsižiebė nuo pat vaikystės, o rimtai sportuoti pradėjo 10-oje klasėje. Su savo žirgais jis dalyvauja lenktynėse ne Lietuvoje, bet ir kitose Pabaltijo šalyse. Štai Estijoje 2013 m. laimėjo Baltijos taurę, o ir šiemet buvo laimėtas ne vienas vertingas prizas.

Dabar kartu su žmona Reda jie augina ir treniruoja daugiau nei 30 žirgų iš kurių 11-a yra savų, o likusieji - klientų, tad veiklos tikrai daug. Klientų žirgai atkeliauja jaunučiai - apie pusantrų metų, čia jie yra treniruojami bei ruošiami varžyboms maždaug metus laiko, o tada jau keliauja atgal pas savo šeimininkus į užsienį, Skandinavijos šalis. 

Egidijus, paklaustas ar turi savo numylėtinį, sako, jog visus žirgus myli beatodairiškai ir negalėtų išskirti favorito. O ir savo vaikams skiepija meilę žirgams nuo pat mažens. Gudonių šeima augina du sūnus, iš kurių vienas - vyresnėlis jau kartu su tėčiu treniruojasi jodinėti ir važnyčioti.

Žirgams šerti Egidijus naudoja KOMBI pašarus ir džiaugiasi, kad jo augintiniams labai patinka. Jis sako, kad nebuvo pas jį dar tokio žirgo, kuris neėstų, o ir rezultatai tikrai geri. Papildomai žirgai dar gauna šiek tiek avižų, burokėlių ir melasos, bet pagrindas yra „Joniškio grūdų" pašaras.

Dėkojame Egidijui ir Redai už šiltą priėmimą ir linkime ateityje tik pačių geriausių rezultatų ir laimėjimų!

 

 

 

 

 

© 2019 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
0