APIE ĮMONĘ
Naujienos
Socialinė akcija Žagarės vyšnių festivalyje2017-07-17

 

Šiemet ir vėl dalyvavome Žagarės vyšnių festivalyje, kurios metu organizavome socialinę akciją „Nuspalvink man namelius". Šios akcijos tikslas buvo ugdyti mūsų augančios kartos socialinę atsakomybę ir atkreipti dėmesį, jog labai daug gyvūnėlių yra beglobiai. Apie šią akciją buvo paskelbta flashmobu „BUONCU - laimingam augintiniui", kurio metu festivalio dalyviai buvo kviečiami susirinkti į aikštę ir sudaryti BUONCU užrašą, laikant rankose Buoncu pakuotes. 

Akcija „Nuspalvink man namelius" susilaukė didelio mažųjų festivalio lankytojų dėmesio. Padedami profesionalių dailės mokytojų, mažieji Žagarės vyšnių festivalio dalyviai nuspalvino net dešimt namelių, kurie vėliau bus padovanoti beglobių gyvūnų prieglaudoms. Čia pat ant molbertų buvo piešiami mylimi gyvūnai. Atrakcija vaikams suteikė daug džiaugsmo ir privertė dar kartą su meile pažvelgti į savo augintinius ir pagalvoti apie tai, kad ne visi šuneliai bei katytės turi namus.

Plačiau apie mūsų socialinę akciją: http://manojoniskis.lt/naujiena/uab-joniskio-grudu-socialine-akcija-zagares-vysniu-festivalio-metu

© 2019 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
0