APIE ĮMONĘ
Naujienos
KAIP ŠERTI KARVES ŠIANDIEN? SVARBI KIEKVIENA SMULKMENA!2017-03-20

Tęsdama kasmetes tradicijas, UAB „Joniškio grūdai" š.m. kovo 17 d. sukvietė pieninių karvių augintojus į konferenciją, kuri įvyko įmonės didžiojoje konferencijų salėje.

Konferencijoje rūpimus ūkininkams klausimus gvildeno patyrę konsultantai iš Vokietijos ir Ispanijos - Hans-Bernd von Hebel ir Gregor Kruppa.

 

Konferencijoje buvo aptariamos šių dienų pieninių karvių ūkių aktualijos:
• teisingo pašarų pasirinkimo, derinimo, pakeičiamumo principai;
• baltymų ir energijos šaltiniai, jų derinimas tarpusavyje;
• maistinių medžiagų stygius racione ir kaip jį atpažinti;
• pieno kokybės gerinimas;
• rulonavimo plėvelių, skirtų pašarams esminės savybės bei naujovės.

Hans-Bernd von Hebel akcentavo tinkamo pašarų derinimo tarpusavyje svarbą, įvardino pagrindinius racionų aukšto pirmilžio karvėms sudarymo principus bei subalansuoto šėrimo svarbą ekonominiams ūkio rodikliams. Gredor Kruppa paaiškino, kuo skiriasi skirtingomis technologijomis pagamintų silosavimo plėvelių savybės, kokie jų privalumai ir trūkumai, koks yra praktinis pritaikymas gaminant silosus.

Antroje renginio dalyje vyko ekskursija po UAB „Joniškio grūdai" gamybinius padalinius, kur ūkininkai galėjo susipažinti su gamybiniais procesais bei pašarų gamybos subtilybėmis.

Pasak bendrovės generalinės direktorės Redos Siaurusaitienės, šių metų konferencija išsiskyrė ypač gausiu dalyvių skaičiumi, kurie džiaugėsi ne tik galėdami pasisemti patirties iš užsienio specialistų, bet ir patys pamatyti pašarų gamybos procesą. Tradiciją tęsime ir ateinančiais metais, sakė p. R. Siaurusaitienė, nes naujovių šioje srityje visuomet gausu, todėl norime suteikti savo klientams kuo daugiau aktualios informacijos.

© 2019 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
0